نشست هماهنگی بین بخشی مرکز بهداشت صنعتی برگزار شد

نشست هماهنگی بین بخشی مرکز بهداشت صنعتی برگزار شد
نشست هماهنگی بین بخشی مرکز بهداشت صنعتی و سلامت کارکنان به منظور تجزیه و تحلیل مشکلات و توسعه تعاملات با حضور مسئولین واحدهای مختلف و کارشناسان ذیربط در تاریخ 92/8/7 در محل کتابخانه ابن سینا برگزار شد.


سرپرست مرکز بهداشت صنعتی دلیل برگزاری این نشست ها را هم اندیشی مدیران مرکز در زمینه اجرا و نظارت فرآیندهای بهداشتی و درمانی بیان داشت.

دکتر حاجی عابدینی خاطرنشان ساخت: جلسه مشورتی ماهیانه مسئولین در حوزه های درمان و اداری و مالی به منظور اصلاح دستورالعمل‏ها و ارتقاء کیفیت درمان تشکیل می‏گردد و تلاش بر رفع مشکلات و ارتقاء کیفی حوزه بهداشت و درمان از دساوردهای این نشست خواهد بود.

در این جلسه در خصوص مواردی چون رعایت قوانین اداری ورود و خروج کارکنان، تدوین دستورالعمل استاندارد نظافت بخش‏ها و تاکید بر نظارت مستقیم بر اجرای آن در چهارچوب برنامه‏ریزی بهینه پرسنل خدمات ، اصلاح ساختارهای رایانه‏ای مرکز و برنامه ریزی جهت آموزش درخصوص فرآیند نرم‏افزاری مرکز و مراقبت شبکه صحبت و تبادل نظر شد.

در ادامه معاون مالی و اداری مرکز ضمن استماع نقطه نظرات حضار به صرفه جویی در هزینه های مرکز اشاره نموده و از  برگزاری کارگاههای آموزشی برای گروه‏های مختلف خبر داد .

مجید کشاورز تعامل و همکاری را در اداره امور درمانگاه را بسیار مهم دانست و از کارکنان خواست تا در مسائل پیش رو از تجربیات یکدیگر استفاده نموده و موارد را تا حصول نتیجه لازم دنبال کنند.

در ادامه جلسه نیز مسئولین واحدهای مختلف مشکلات ، نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص فرآیندهای کاری خود بیان کردند که مورد پاسخگویی و ارزیابی قرار گرفت .

۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۵:۰۶