همایش مقابله با آسیبهای شیمیایی ناشی از جنگ در سالن شهید نصرالهی برگزار شد.

همایش مقابله با آسیبهای شیمیایی ناشی از جنگ در سالن شهید نصرالهی برگزار شد.
همایش مقابله با آسیبهای شیمیایی ناشی از جنگ با هدف آشنایی آثار مخرب و دیررس عوامل شیمیایی در جانبازان هشت سال دفاع مقدس، روز دوشنبه مورخه 10 /4/92 در سالن شهید نصرالهی شرکت ارتباطات زیرساخت برگزار گردید .

این همایش که به همت اداره امور ایثارگران و با همکاری مرکز بهداشت صنعتی و سلامت کارکنان طرح ریزی شده و با حضور ایثارگران و جانبازان گرانقدر شرکت ارتباطات زیر ساخت برگزار گردید.


دکتر فرنقی زاد ریاست مرکز بهداشت صنعتی ضمن خیر مقدم به حماسه سازان 8 سال دفاع مقدس گفت :مرکز بهداشت صنعتی با هدف ارتقاءسطح سلامت کارکنان و خانواده‏ها در ادامه طرحهای سلامت ،طرح پایش سلامت جانبازان و ایثار گران را آغاز کرده است که به یاری حق تعالی تا پایان سال جاری پایش کامل جانبازان و ایثارگران انجام خواهد شد .

در این همایش جناب آقای دکتر جودکی متخصص پوست در ارتباط با عوارض دیررس پوستی در مجروحان شیمیایی به ایراد سخنرانی پرداختند و در ادامه جناب آقای دکتر فانی فوق تخصص بیماریهای ریوی و از پزشکان مجرب شاغل در مرکز بهداشت صنعتی در ارتباط با عوارض سلاحهای شیمیایی بر دستگاه تنفسی سخنرانی نموده و در پایان به سئوالات حضار پاسخ داده شد . 

۱۱ تیر ۱۳۹۲ ۱۱:۲۹