امکان استفاده همکاران از خدمات دندانپزشکی در مراکز استان ها فراهم شد

امکان استفاده همکاران از خدمات دندانپزشکی در مراکز استان ها فراهم شد
همزمان با ایام ولادت با سعادت حضرت مهدی (عج) آخرین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت درمانگاه های طرف قرارداد برای ارایه خدمات دندانپزشکی در مرکز استان ها ی سراسر کشور معرفی شدند.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت ارتباطات زیرساخت مهندس« مهدی راسخ »معاون توسعه مدیریت و منابع شرکت ارتباطات زیرساخت ضمن بازدید از درمانگاه دندانپزشکی طرف قرارداد در استان خراسان رضوی گفت : « امکان استفاده عادلانه تمامی کارکنان  شرکت  ارتباطات زیرساخت چه در استان ها و چه در تهران از بخش درمان یکی از مهمترین اهداف معاونت توسعه مدیریت و منابع این  شرکت بوده است و با این دیدگاه موفق شدیم برای  استفاده همکاران  استانی از خدمات  دندانپزشکی ، با مراکز تخصصی قرارداد ببندیم»

وی ادامه داد : « خوشبختانه اعضای هیات مدیره و مدیرعامل شرکت به منظور ارتقای بهره ­وری بر توسعه   عادلانه امکانات رفاهی در تمامی استان ها تاکید دارند . »

  در حال حاضر قرارداد درمانگاه های دندانپزشکی در 20 استان به تایید مرکز بهداشت صنعتی و سلامت کارکنان رسیده و سایر استان ها در حال انجام است.

همچنین  همکاران در سفرها یا ماموریتها در مراکز تمامی استان ها می­توانند در صورت نیاز از امکانات دندانپزشکی استفاده کنند.

۵ تیر ۱۳۹۲ ۱۴:۰۲