جشن سالروز میلاد باسعادت بانوی دو عالم اسوه و الگوی بانوان مسلمان جهان در مرکز بهداشت صنعتی برگزار گردید .

جشن سالروز میلاد باسعادت بانوی دو عالم اسوه و الگوی بانوان مسلمان جهان در مرکز بهداشت صنعتی برگزار گردید .
به مناسبت میلاد حضرت بتول ،هدیه آسمانی خدا به رسول، بانوی ملکوت و جبروت، حضرت صدیقه طاهره (س ) مراسم بزرگداشت مقام زن و روز مادر همزمان با روز کار وکارگر به همت هیئت عاشقان حضرت ابوالفضل (ع) در مرکز بهداشت صنعتی و سلامت کارکنان برگزار شد.

نمازخانه مرکز بهداشت صنعتی بار دیگر میزبان جمعی از ستایش‏گران اهل بیت (ع) بود که در روز میلاد حضرت صدیقه طاهره (س) برای تجدید عهد با ولایت و تبریک میلاد بهترین مادر دنیا گرد هم آمده بودند

مراسم با قرائت آیاتی از قرآن مجید آغاز، با با مداحی مداحان اهل بیت و قرائت اشعاری در مدح و منقبت بی بی عالمین  ادامه یافت.

 دکتر فرنقی زاد ضمن تشکر از بانوان مرکز بهداشت صنعتی برای شرکت و حضور در جلسه از ایشان به جهت تلاش شایسته خود در امر ارتقاء سلامت بیماران قدردانی نموده و تاکید کرد: " حجاب " توصیه شده در دین مبین اسلام ریشه در همه ادیان الهی دارد و هیچ کجا تصویری بی حجاب از زنان بزرگ ادیان وجود ندارد .

در این مراسم به سبب ترویج فرهنگ حجاب برتر از 20 نفر از بانوان مرکز بهداشت صنعتی تقدیرشده و هدایائی برسم یادبود تقدیم آنها گردید .

همچنین به جهت تقارن با روز کارگر ضمن تشکر از این قشر زحمتکش و بلندمرتبه، به سه نفر از کارگران نمونه مرکز هدایای نفیسی تقدیم شد .

۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۲۸