در هفته سلامت مردان به مدت 3 روز در درمانگاه امام علی (ع) متخصص ارولوژی مستقر میگردد

در هفته سلامت مردان به مدت 3 روز در درمانگاه امام علی (ع) متخصص ارولوژی مستقر میگردد
همزمان با آغاز هفته سلامت مردان ،مرکز بهداشت صنعتی و سلامت کارکنان جهت معاینه و مشاوره همکاران مرد شاغل اقدام به استقرار پزشک متخصص ارولوژی در ساختمان مرکزی شرکت ارتباطات زیر ساخت نمود .
دکتر فرنقی زاد درخصوص هفته سلامت مردان بیان نمود: با توجه آمار وارقام، تعداد مراجعه بانوان به مراکز درمانی بیشتر از آقایان می باشد این مطلب حاکی از آن است که آقایان به طور عموم به علائم بیماری کمتر توجه می نمایند که این مهم لزوم توجه جدی به سلامت مردان را متذکر میگردد.
مدیر کل مرکز بهداشت صنعتی و سلامت کارکنان اضافه کرد : درجمع میتوان گفت که تعداد سالهای از دست رفته عمر مردان به علل مختلف، ابتلا به بیماریها و مواجهه با حوادث غیر مترقبه و بلایا بیشتر از زنان است. لذا در راستای تکریم از مردان شاغل شرکت ارتباطات زیر ساخت این مرکز به مدت سه روز در تاریخهای شنبه 5/12/91 بعد از ظهر و یکشنبه 6/12/91 و سه شنبه 8/12/91 صبح ، پزشک متخصص ارولوژی جهت معاینه و مشاوره همکاران در درمانگاه امام علی (ع) واقع در طبقه همکف ساختمان مرکزی مستقر می نماید .
شایان ذکر است در نظر می باشد هایش اسفند ماه نیز با موضوع بیماریهای شایع مردان برگزار گردد که زمان آن متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.
۲ اسفند ۱۳۹۱ ۰۹:۲۴