با حضور سرپرست وزارت ارتباطات واحد دندانپزشکی ساختمان مجتمع انقلاب اسلامی افتتاح شد.

با حضور سرپرست وزارت ارتباطات واحد دندانپزشکی ساختمان مجتمع انقلاب اسلامی افتتاح شد.
همزمان با 12 بهمن، سالروز ورود حضرت امام خمینی(ره) به کشور اسلامی ایران و همچنین آغازین روز از دهه مبارک فجر ، با حضور مهندس نیکزاد سرپرست وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ، واحد دندانپزشکی ساختمان مجتمع انقلاب اسلامی شرکت ارتباطات زیرساخت و چهار طرح دیگر بهداشت ایمنی وسلامت کارکنان افتتاح شد.

در این مراسم پس از افتتاح، دکتر فرنقی زاد رئیس مرکز بهداشت صنعتی و سلامت کارکنان در خصوص عملکرد این مرکز و طرح‏های افتتاح شده توضیحاتی ارائه نمودند.

سرپرست وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ضمن تشکر از اقدامات صورت گرفته گفت: توسعه بهداشت ایمنی و حفظ سلامت کارکنان و توجه به سلامت خانواده ایشان تاثیر بسیار خوبی در افزایش کارآمدی و توانمندی کارکنان دارد، همچنین وی در بخش دیگری از سخنان خود با توجه به لزوم حفظ محیط زیست گفت: نقش وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در حفظ محیط زیست نقش موثری بوده و لذا بایستی در این زمینه فعالیت بیشتری صورت پذیرد.

لازم به ذکر است همزمان با افتتاح واحد دندانپزشکی ساختمان مجتمع انقلاب اسلامی، طرح دندانپزشک خانواده، واحد دندانپزشکی ساختمان میدان امام (ره)، واحد تخصصی درمانگاه امام علی (ع) و واحد فوریتهای درمانگاه شهدای زیرساخت افتتاح گردید.

۱۴ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۲۵