همزمان با برگزاری مراسم روز پزشک /امکان دریافت نوبت پزشک به صورت اینترنتی برای کارکنان زیرساخت فراهم شد

همزمان با برگزاری مراسم روز پزشک /امکان دریافت نوبت پزشک به صورت اینترنتی برای کارکنان زیرساخت فراهم شد
در مراسمی که به مناسبت روز پزشک با حضور مسئولان شرکت ارتباطات زیرساخت و پزشکان مرکز بهداشت و سلامت کارکنان شرکت ارتباطات زیرساخت برگزار شد مهندس« محمود خسروی» معاون وزیر ، رییس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت با ثبت نام در سامانه نوبت دهی اینترنتی مرکز بهداشت و سلامت کارکنان شرکت ارتباطات زیرساخت ، این امکان اینترنتی را در شبکه سلامت و درمان کارکنان زیرساخت افتتاح کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت ارتباطات زیرساخت مهندس خسروی در این مراسم با تقدیر از خدمات پزشکان مرکز بهداشت و سلامت کارکنان  گفت :براساس آموزه های  اسلامی اگر کسی فردی را از مرگ نجات دهد مانند این است که همه مردم را از مرگ نجات داده است و این بیشترین تعریفی است که می توان ازیک پزشک کرد.

وی در ادامه افزود:در هر شغلی مهارت،امانت داری ،تقوی   وایجاد اعتماد مهم است ،اما این وپژگی ها برای  یک پزشک بسیار مهم تر است.

دراین مراسم از سه تن از پزشکان نمونه مرکز بهداشت و سلامت کارکنان  شرکت ارتباطات زیرساخت دکتر آقازاده پزشک عمومی اورژانس،دکتر دادخواه،جراح اورولوژی، و دکتر طالبیان،متخصص اورتوپد  با اهدای لوح سپاس مورد تقدیر قرار گرفتند.

۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۲۹