ساختار جدید شرکت ارتباطات زیرساخت به تصویب رسید

ساختار جدید شرکت ارتباطات زیرساخت به تصویب رسید
با هدف تصویب نهایی ساختار شرکت در معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری ، ساختار جدید شرکت ارتباطات زیرساخت به تصویب رسید .

   به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت ارتباطات زیرساخت مهندس "غلامرضا شیدایی" عضو هیأت مدیره این شرکت با اعلام این مطلب افزود : باتوجه به الزام قانونی تصویب ساختار کلان در معاونت ریاست جمهوری ، آخرین تغییرات ساختارشرکت در   26تیر ماه 91  به  تصویب معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری رسید.

مهندس شیدایی افزود : متاسفانه سال هاست که به دلایل قانونی شرکت ارتباطات زیرساخت نتوانسته است نیروی جدید استخدام کند و میانگین سنوات کارکنان  رسمی به بالای بیست سال رسیده است .

وی تصریح کرد: یکی از استراتژی های مصوب شرکت ارتباطات زیرساخت جوان گرایی و استفاده از مدیران جوان است و برای این منظور نیازمند تصویب ساختار و به دنبال آن استخدام نیرو در ردیفهای سازمانی خالی هستیم .

  عضو هیأت مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت در ادامه افزود : در ساختار جدید ادارات کل مهندسی عملیات شبکه سوئیچ و کنترل با یکدیگر ادغام و در حوزه توسعه مهندسی نیز ادارات کل طرح و توسعه سوئیچ و طرح و توسعه دیتا با یکدیگر و ادارات کل نیرو و ساختمان نیز با هم ادغام می شوند . اداره کل آموزش نیز در توسعه منابع انسانی ادغام و به حوزه معاونت اقتصادی و پشتیبانی منابع می پیوندد  و در نهایت نیز ادارات کل فن آوری اطلاعات (اداره رایانه)ودفتر نوسازی و تحــول اداری نیز براساس نظر معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری ادغام می شوند .

مهندس شیدایی در پایان تاکید کرد : امیدواریم با این ساختار جدید و به دنبال آن جذب نیروهای جدید متخصص و جوان ، مجموعه شرکت چالاک تر و پرشتاب تر به اهداف برنامه پنجم توسعه دست یابد.

۲ اَمرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۰۳