مباحثی از اصول اولیه امداد و نجات به همکاران شرکت ارتباطات زیرساخت آموزش داده شد.

مباحثی از اصول اولیه امداد و نجات به همکاران شرکت ارتباطات زیرساخت آموزش داده شد.
همایش امداد و نجات 26 تیر ماه با حضور 170 تن از همکاران با هدف آشنایی با کمک های اولیه مواقع بحران در سالن اجتماعات شهید نصرالهی برگزار شد.

در این همایش آقای دکتر عبدالهی ضمن آموزش عملیات احیا ، در بزرگسالان و کودکان به صورت تئوری و عملی بر لزوم درخواست کمک از اورژانس 115 به عنوان گام اول در مواجهه با بیماران مبتلا به ایست قلبی و تنفسی تأکید نمود.

در ادامه نخستین اقدامات لازم در مواقع انسداد راه‏های هوایی توسط اجسام خارجی وجلوگیری از خونریزی‏ها و پانسمان همراه با توضیحات کاربردی مبسوط به صورت عملی توسط خانم محمدی منش و  آقای میرزایی، کارشناسان پرستاری بخش اورژانس مرکز آموزش داده شد.

با عنایت به نظرسنجی به عمل آمده، حاضران ضمن تأکید بر نیاز آموزش مباحث پزشکی و امداد و نجات، خواستار ادامه‏ی این روند آموزشی شدند که این امر در دستور کار واحد بهسازی و آموزش بهداشت مرکز قرار گرفته است.

مرکز بهداشت صنعتی و سلامت کارکنان ضمن ابراز خرسندی از استقبال همکاران گرامی از این همایش ، قدردانی خود را به جهت ارائه مطالب علمی مفید از اورژانس کشور و حضور امداد گران عزیز سازمان هلال احمر و اهداء بسته های آموزشی توسط ایشان به میهمانان محترم ، اعلام می نماید.

۲۹ تیر ۱۳۹۱ ۲۱:۰۱