مرکز بهداشت صنعتی از ابتدای سال تا کنون به سی هزارنفراز همکاران خدمات درمانی ارایه داده است

مرکز بهداشت صنعتی از ابتدای سال تا کنون به سی هزارنفراز همکاران خدمات درمانی ارایه داده است
دکتر حاجی عابدینی رییس مرکز بهداشت صنعتی و سلامت کارکنان با اعلام این مطلب افزود : علاوه بر این حدود 56 هزار نفر از بیمه شده های مراکز درمانی طرف قرار داد نیز خدمات کلینیکی و پاراکلینیکی دریافت کرده اند.

وی در ادامه افزود : حضور حدودهزار نفراز کارکنان شرکت جهت انجام معاینات ادواری ،اجرای مرحله پنجم  طرح وارنیش فلوراید تراپی برای جلوگیری  از پوسیدگی دندان و آموزش بهداشت  دهان و دندان  جهت 150نفر از فرزندان 3 تا 12 ساله همکاران  و انجام هفتاد مورد جراحی کاشت ایمپلنت برای همکاران  ایثارگر از دیگر اقدامات این مرکز بوده است.

دکتر حاجی عابدینی در ادامه در خصوص اقدامات آموزشی این مرکز توضیح داد:  انتشار هجده هزار پمفلت آموزشی پزشکی و بهداشتی برای  بیماران و مراجعان ، انتشار 4  پیام پیشگیری و بهداشتی  برای بیماری های شایع در ایران و جهان ،برگزاری کارگاه آموزشی مقابله با اضطراب و استرس ،برگزاری کنفرانس های پزشکی داخلی برای کادر درمانی از جمله اقدامات آموزشی این مرکز است.

 رییس مرکز بهداشت صنعتی و سلامت کارکنان شرکت ارتباطات زیرساخت  در پایان  به خرید و نصب سیستم آرشیو عکس های رادیو لوژی - پکس PACS   -با قدرت زوم بالا  به عنوان  جدید ترین اقدام این مرکز برای دسترسی آنلاین به آرشیو عکس های رادیولوژی بیماران اشاره کرد.

 

۷ آذر ۱۳۹۴ ۱۲:۴۸