تقدیر وزیرارتباطات از پزشکان مرکز بهداشت صنعتی

تقدیر وزیرارتباطات از پزشکان مرکز بهداشت صنعتی
همزمان با سالروز تولد ابوعلی سینا و روز پزشک، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، از مرکز فوریت های دکتر حمیدیه، بازدید و از پزشکان این مرکز تقدیر کرد.

 

مقام عالی وزارت در این بازدید، با بیان این که پزشکی از زمره مشاغل حساس به شمار می رود، گفت: پزشکان با عشق و تعهد قلبی برای نجات جان مردم تلاش می کنند.

ایشان با اشاره به برنامه نظام تحول سلامت که به مدد دولت یازدهم از سال گذشته کلید خورده است، اظهار داشت: خوشبختانه این اقدام دولت تدبیر و امید، با تحول در خدمات حوزه سلامت، به مدد پزشکان عزیز در حال اجرا است.

دکتر واعظی از برگزاری جلسات متعدد و مستمر با وزارت بهداشت در راستای اجرای سلامت الکترونیکی خبر داد و خاطرنشان کرد: امیدواریم هر چه سریع تر این موضوع نیز تحقق یابد.


3013

2985 2976

  

 

 

  

 

 

 

 

 شایان ذکر است در همین راستا مهندس محمود خسروی معاون وزیر ، رییس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت نیز ظهر دیروز در مرکز بهداشت صنعتی و سلامت کارکنان این شرکت حضور یافته و از بخش های مختلف این مرکز بازدید نمود و ضمن تقدیر از خدمات این پزشکان نقش آنان را در جهت ارتقای سلامت و بهره وری کارکنان مجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ارزشمند دانست.

مهندس خسروی در این دیدار تاکید کرد؛ خدمات پزشکان در حوزه سلامت کارکنان برای همه دست اندر کاران این مجموعه قابل تقدیر است  و با تقدیم گل و هدایا  از خدمات شبانه روزی آنان در مرکز بهداشت صنعتی و سلامت کارکنان تقدیر و تشکر نمود.

در این دیدار مهندس خباز معاون توسعه مدیریت و منابع و دکتر عباس حاجی عابدینی رییس مرکز بهداشت صنعتی و سلامت کارکنان  و جمعی از مدیران مرکز بهداشت مهندس خسروی را همراهی نمودند .


3033 
3041
3040

۲ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۳۴