برگزاری مراسم جشن میلاد حضرت علی (ع) و روز پدر

برگزاری مراسم جشن میلاد حضرت علی (ع) و روز پدر
به مناسبت سیزده رجب، فرخندۀ میلاد با سعادت نخستین اختر تابناک امامت و ولایت امام علی(ع) و روز پدر مراسم باشکو هی با حضور مدیران و کارکنان مرکز بهداشت صنعتی برگزار شد.

در این مراسم پس از مولودی خوانی توسط مداحان اهل بیت عصمت و طهارت، دکتر حاجی عابدینی درخصوص فضائل اخلاقی امیرالمؤمنان علی (ع) به ایراد سخنرانی پرداخت و تصریح کرد: در قرآن کریم و روایات معصومین ( ع ) وقتی که صحبت از احترام به پدر و مادر می شود به تحسین این فضیلت اخلاقی می پردازند چرا که حفظ این جایگاه ریشه ای عمیق در فطرت انسان دارد .

رئیس مرکز بهداشت صنعتی ادامه داد: قرآن به عنوان تذکری برای همه ی مردم این مسئله را مورد تأکید قرار می دهد و تأکید قرآن صرف یک تأکید ساده بر روی مسئله اخلاقی نیست بلکه یک تأکیدی است که هر انسانی را به تفکر بیشتر وا می دارد. خداوند متعال در قسمتی از سوره اسراء آیه 23 می فرمایند : "و لا تقل لهما اف " یعنی حتی اف بر پدر و مادر نگویید از روی عصبانیت به آنها نگاه نکنید و در دوران پیری یار و یاور و حامی آنان باشید همانگونه که پدر و مادر در کودکی حامی شما بوده اند .

در ادامه با انجام مسابقه پرسش و پاسخ حضوری به تنی چند از کارکنان و 3 نفر از کسانی که در مسابقه کتبی شرکت نموده بودند از جانب امام جماعت مرکز هدایایی تقدیم شد و در خاتمه از حاضرین پذیرایی به عمل آمده و  ضمن تقدیر ، تشکر و اهداء هدیه به امام جماعت و دو تن از مداحان اهل بیت مرکز مراسم به پایان رسید.


IMG_2844.JPG


همچنین همزمان با 11 اردیبهشت و گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر طی مراسمی با حضور مدیران و کارگران مرکز بهداشت صنعتی با اهداء گل و شیرینی از زحمات ایشان تقدیر به عمل آمد و به 4 نفر از کارگران عزیز که عملکرد بهتری نسبت به دیگران داشتند با اهداء لوح مورد تشویق قرار گرفتند .

آقای کشاورز معاون مرکز بهداشت صنعتی طی سخنان کوتاهی تاکید کرد : کسب روزی حلال و  رضایت خداوند متعال باید سرلوحه همه کارهایمان قرار گیرد .


IMG_2832.JPG                                    IMG_2824.JPG

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۳۰