مراسم بزرگداشت روز جهانی بهداشت حرفه ای برگزار شد...

مراسم بزرگداشت روز جهانی بهداشت حرفه ای برگزار شد...
به مناسبت هشتم اردیبهشت مصادف با 28 آوریل و روز جهانی ایمنی و بهداشت حرفه ای، طی مراسمی با حضور مدیران مرکز بهداشت صنعتی از پرسنل واحد پزشکی پیشگیری و طب کار قدردانی گردید

دکتر حاجی عابدینی ضمن تبریک این روز در خصوص اهمیت حفظ  سلامت در محیط های کاری سخن گفته و تصریح کرد: رعایت استانداردهای ایمنی و بهداشتی در محیط کار و زندگی از آسیب به خود و دیگران جلوگیری می کند که امید است این شرایط به همت خود کارکنان و مرکز بهداشت صنعتی فراهم گردد.

وی ضمن تشکر از پرسنل واحد پزشکی پیشگیری و طب کار در خصوص انجام معاینات ادواری کارکنان و تهیه مطالب بهداشتی و ایمنی و ترویج اصول پیشگیری با اهدای لوح سپاس از ایشان تقدیر و تشکر بعمل آورد.

 yuouyoi 


در همین راستا بمناسبت گرامیداشت دوم اردیبهشت روز ملی گفتار درمانی نیز از خانم فریباعابدی ـ گفتار درمان ـ و روان شناسان واحد بهداشت روان مرکز بهداشت صنعتی تقدیر بعمل آمد.

 7766546

 

شایان ذکر است، یکشنبه ۳۰ فروردین ماه مصادف با سالروز میلاد حکیم جرجانی و روز آزمایشگاه بوده که به همین مناسبت رئیس مرکز بهداشت صنعتی به همراه مدیران ضمن حضور در آزمایشگاه مرکز بهداشت از همکاران زحمتکش این واحد که یکی از مهمترین بخش های این مرکز درمانی به شمار می رود بااهداء لوح به کلیه پرسنل آزمایشگاه و هدیه به دو نفر از آنان  تقدیر وتشکر نمودند . 

u5675

 

همچنین رئیس مر کز بهداشت صنعتی با حضور در واحدهای دندانپزشکی مرکز بهداشت ضمن تبریک 23 فروردین ماه، روز دندانپزشکی به ایشان، سلامت دهان و دندان را یکی از برنامه های مورد توجه مدیران شرکت ارتباطات زیرساخت دانسته وعنوان کرد: امیدواریم با اجرای طرح بهداشت سلامت دهان و دندان و فلورایدتراپی، تحولی در ارتقاء سلامت دهان و دندان کارکنان و خانواده ایشان ایجاد گردد.


65u56eu      w3f32 

32r213      ۲۰۱۵۰۴۱۲_۱۱۲۰۵۶.jpg

در پایان از تلاشگران این عرصه تقدیر و تشکر بعمل آمده و به رسم یادبود هدایائی تقدیم ایشان گردید .

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۳۱