مراسم بزرگداشت روز پرستار همزمان با سالروز ولادت حضرت زینب(س) برگزار شد.

مراسم بزرگداشت روز پرستار همزمان با سالروز ولادت حضرت زینب(س) برگزار شد.
آقای دکتر واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به همرا ه مهندس محمود خسروی معاون وزیر ،رییس هیات مدیره ومدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت به مناسبت سالروز ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار از پرستاران مرکز بهداشت صنعتی و سلامت کارکنان تقدیر کردند.

در روز پنجم اسفندماه، مصادف با میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار، مقام عالی وزارت ضمن حضور صمیمی و گفت و گو با پرستاران درمانگاه شهدای ارتباطات زیرساخت از خدمات ، تلاش ها  و زحمات این همکاران با اهداء گل تقدیر بعمل آوردند .

مهندس خسروی نیز در این دیدار با تبریک روز پرستار، نقش این عزیزان را در ارتقاء بهداشت و سلامت کارکنان شرکت ارتباطات زیرساخت  با اهمیت دانست و با اهدای هدایا  از خدمات  آنان قدردانی کرد.  

به همین مناسبت مراسمی نیز در نمازخانه مرکز بهداشت صنعتی برگزار شد که در این برنامه بدنبال اجرای مولودی خوانی و سخنرانی، ریاست مرکز بهداشت صنعتی از کلیه پرستاران مرکز با اهداء لوح تقدیر و تشکر نمود .

دکتر حاجی عابدینی طی سخنان کوتاهی با ابلاغ تبریک روز پرستار از سوی جناب آقای دکتر واعظی و مهندس خسروی و بازدید ایشان از واحدهای درمانی و اهداء گل و هدایا تشکر و قدردانی نمود.

وی در ادامه افزود:شغل پرستاری یکی از مشاغلی است که علاوه بر اجر معنوی بسیار برای خدمت رسانی به بیماران و نیازمندان، زمان و مکان نمی شناسد.

DSC_5058.JPG  DSC_5012.JPG  5031 

                                                           2679

۷ اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۰۱