بازدید مهندس محمود خسروی از مرکز بهداشت صنعتی و سلامت کارکنان

بازدید مهندس محمود خسروی از مرکز بهداشت صنعتی و سلامت کارکنان
هم زمان با شروع معاینات ادواری کارکنان، مدیرعامل محترم شرکت ارتباطات زیرساخت باحضور در مرکز بهداشت صنعتی شرکت، ساعاتی را به بازدید از روند اجرای معاینات ادواری کارکنان اختصاص دادند.

در این بازدید معاون محترم وزیر و رئیس هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت از نزدیک نحوه انجام معاینات را مورد بررسی قرار داده و داوطلبانه تحت معاینات ادواری قرار گرفتند.

در حاشیه این بازدید مهندس خسروی تاکید کردند معاینات پزشکی کارکنان همیشه مورد توجه مدیران بوده و یکی از اساسی ترین برنامه های شرکت، تلاش جهت ارتقاء بهداشت و سلامت و پیشگیری از بیماری های شغلی و غیر شغلی می باشد.

وی خاطر نشان کرد: انتخاب شغل ، به توانایی ، قابلیت و آمادگی کارمند بستگی دارد و بکارگیری وی در شغل مناسب تا حدود زیادی سلامت کارمند را فراهم نموده و سبب افزایش بازده کاری نیز می گردد.

مهندس خسروی در ادامه افزود: بسیاری از بیماریها درهنگام شروع علائمی ندارند و تنها از طریق معاینات و گاهی با یک آزمایش بسیار ساده و کم هزینه می توان به وجود آنها پی برد و از پیشرفت آنها جلوگیری کرد.

معاون محترم وزیر در پایان بازدید خود ضمن تشکر و قدردانی از خدمات ارائه شده توسط مرکز بهداشت صنعتی برای انجام معاینات پزشکی قشر مولد و پر تلاش شرکت ارتباطات زیرساخت اظهار امیدواری کردند، با هماهنگی بین بخشی مطلوب و پیگیری این برنامه‌ها شاهد سلامتی روز افزون همه کارکنان عزیز باشیم.


 
IMAG0553.jpg         IMAG0556.jpg

۳۰ دی ۱۳۹۳ ۰۹:۱۵