برگزاری مراسم تجلیل از بازنشستگان در آستانه فرارسیدن میلاد با سعادت پیامبر بزرگ اسلام

برگزاری مراسم تجلیل از بازنشستگان در آستانه فرارسیدن میلاد با سعادت پیامبر بزرگ اسلام
با فرارسیدن میلاد با سعادت حضرت ختمی مرتبت ،خاتم الانبیاء ، محمد مصطفی(ص) و امام جعفر صادق (ع) مراسم تقدیر و تجلیل هفت نفر از بازنشستگان مرکز بهداشت صنعتی ،با حضور مدیران، کارشناسان و کارکنان مرکز ظهر روز سه‏ شنبه مورخ 93/10/16 در نمازخانه مرکز برگزار شد.

 

در این مراسم دکتر حاجی عابدینی ، ضمن بیان اهمیت کار و تلاش در زندگی افزود: اسلام به کار ارزش بسیار والایی داده است، به گونه ای که کار کردن را از بزرگ ترین عبادت ها و وسیله ای برای تقرب به پروردگار شمرده است.  از سوی دیگر بی کاری و تن آسایی صفاتی هستند که در ادبیات دینی، با نفرت و نکوهش از آنها یاد شده است. 

رئیس مرکز بهداشت صنعتی ادامه داد: خدمت به خلق خدا، در فرهنگ تعالیم قرآن و عترت، ارزش و ثواب فراوانی داشته و بهترین ذخیره انسان برای آخرت است . حتّی در روایات، دستگیری از دیگران و گره گشودن از کار ایشان، نسبت به برخی اعمال عبادی از ثواب والاتری برخوردار است.

وی تاکید کرد، همه بازنشستگان و پیشکسوتان ، با کوله باری از تجربه ، به افتخار بازنشستگی نائل می‏شوند و می‏توانند در حیطة کاری و رشته شغلی خود با دادن راهکار با ما تعامل و همکاری داشته باشند.

گفتنی است:  اهدای هدیه توسط مدیریت مرکز به هفت نفر از بازنشستگان و اجرای مدیحه سرایی از دیگر برنامه‏ های این مراسم بود.


5563
56654654

۲۰ دی ۱۳۹۳ ۱۱:۱۰