برگزاری اولین کارگاه آموزشی " خانواده خوشبخت"، به مناسبت هفته بهداشت روان

برگزاری اولین کارگاه آموزشی " خانواده خوشبخت"، به مناسبت هفته بهداشت روان
دهم اکتبر مصادف با نوزدهم مهر¬ماه روز جهانی بهداشت روان نامگذاری و در ایران هفته پایانی مهرماه (24 تا 30 مهر) هفته بهداشت روان و 28 این ماه روز خانواده نامیده شده است. به همین مناسبت اولین کارگاه آموزش خانواده تحت عنوان " کلیدهای خوشبختی" به همت کلینیک اعصاب و روان مرکز بهداشت صنعتی برگزار میگردد.

 

  

رئیس مرکز بهداشت صنعتی هدف از برگزاری چنین دوره‏ ‏هایی را ارتقاء سلامت روانشناختی کارکنان،  افزایش اعتماد به نفس و مهارت در تعاملات خانواده و آموزش ارتباط با دیگران و ایجاد رفتارهای مطلوب فردی و اجتماعی ، کمک به کاهش آسیب ها و تحقق استعدادها و توانمندی ها در محیط خانواده دانست و افزود: از آنجا که خانواده به عنوان کوچکترین نهاد اجتماعی نقش بسیار مهم و سازنده ای در رشد و بالندگی افراد دارد  مرکز بهداشت صنعتی در راستای آگاه سازی و ایجاد بستر مناسب جهت رشد و پویائی خانواده اقدام به برگزاری کارگاه‏های آموزشی تحت عنوان "خانوده خوشبخت" نموده است.

حاجی عابدینی ادامه داد: کارگاه‏های آموزشی " خانواده خوشبخت"به طور مستمر برگزار خواهد شد همکاران محترم می‏توانند بصورت انفرادی یا همراه با همسرشان در این کارگاهها شرکت نمایند و در صورت استقبال ایشان، مباحثی چون ـ چگونگی ارتباط برقرارکردن با کودکان ـ موفقیت ـ کنترل خشم ـ کنترل استرس ـ پرورش عزت نفس در کودکان و ... نیز در نشستهای آتی به طور تخصصی و کاملا علمی مطرح خواهد گردید.

وی اضافه کرد: اولین کارگاه با عنوان "کلیدهای خوشبختی "در روز پنجشنبه 93/7/24  از ساعت 10 الی 12 ظهر در محل سالن ابن سینا مرکز بهداشت صنعتی و سلامت کارکنان برگزار خواهد شد و علاقمندان می‏توانند جهت ثبت نام با شماره تلفن 64449 داخلی 1013 تماس حاصل نمایند.

۱۵ مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۵۰