بهره برداری از دستگاه سنجش تراکم استخوان و استخدام پزشک متخصص بیماری های کلیه و فشارخون و متخصص بیماری های عفونی و تب دار در مرکز بهداشت صنعتی

بهره برداری از دستگاه سنجش تراکم استخوان و استخدام پزشک متخصص بیماری های کلیه  و فشارخون و متخصص بیماری های عفونی و تب دار در مرکز بهداشت صنعتی
آقای دکتر حاجی عابدینی رئیس مرکز بهداشت صنعتی و سلامت کارکنان با اعلام این مطلب افزود : یکی از مهم ترین اهداف انجام سنجش تراکم استخوان ، شناسایی افراد در معرض خطر پوکی استخوان قبل از شکستگی است .
سنجش تراکم استخوان روشی متداول برای سنجش مقدار تراکم استخوان های بدن است که با استفاده از آن می توان سختی و درجه محکم بودن استخوان های بدن را تعیین کرد . انجام سنجش تراکم استخوان برای افرادی که دارای عوامل خطر برای پوکی استخوان و شکستگی ناشی از آن هستند توصیه می شود مثل خانم های بالای 65 سال و آقایان بالای 70 سال و افرادی که داروهای کورتونی یا پوک کننده استخوان مصرف می کنند . بنابراین همکاران محترم می توانند در صورت تجویز پزشک و با تعیین وقت قبلی از این خدمت جدید استفاده نمایند .
وی در ادامه گفت : از ابتدای تیرماه سال جاری آقای دکتر جباری فوق تخصص بیماری های کلیه و فشارخون وآقای دکتر آقازاده متخصص بیماری های عفونی و تب دار به جمع پزشکان مرکز اضافه شده اند و روزهای شنبه از ساعت 14 الی 16 در خدمت همکاران محترم بخصوص بیماران با سابقه فشار خون بالا ، بیماران دیابتی و ... خواهند بود .
۱۱ تیر ۱۳۹۳ ۱۶:۰۰