مرحله دوم اردوی سلامت با هدف فلوراید تراپی دندانهای فرزندان کارکنان شرکت ارتباطات زیر ساخت برگزار می‏‏ گردد.

مرحله دوم اردوی سلامت با هدف فلوراید تراپی دندانهای فرزندان کارکنان شرکت ارتباطات زیر ساخت برگزار می‏‏ گردد.
در راستای ارتقاء سلامت دهان و دندان فرزندان کارکنان ،مرکز بهداشت صنعتی و سلامت کارکنان با مشارکت اداره سلامت دهان و دندان وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، مرحله دوم طرح فلورایدتراپی را جهت گروه سنی 3 تا 12 سال انجام خواهد داد.

مرحله اول این طرح در تابستان سال جاری با شرکت 250 نفر در سالن شهید محمد پارسا با هدف افزایش مقاومت و پیشگیری از پوسیدگی دندان‌های کودکان 3 تا 12 سال به اجرا درآمد .

مرحله دوم طرح نیز به اهتمام دفتر روابط عمومی و امور بین الملل و انجمن بهداشتکاران دهان ایران در تاریخ 15 و 16 اسفندماه برگزار خواهد شد، و کودکان سنین 3 تا 12 سال همزمان با آموزش بهداشت دهان و انجام فلورایدتراپی ( مقاوم سازی دندانها ) در محیطی جذاب و شادمانه مورد معاینات دهان و دندان قرار خواهند گرفت و تیم مستقر پس از آموزشهای لازم  اقدام به فلورایدتراپی خواهد نمود.

شایان ذکر است فرزندان عزیز پس از میل کردن صبحانه  از برنامه های متنوعی چون بازی با خمیر ، مسابقه و ... استفاده خواهند کرد و در ادامه اقدام به وارنیش فلورایدتراپی خواهند شد و برای صرف ناهار نیز میهمان شرکت ارتباطات زیرساخت خواهند بود.

همکاران محترم می‏ توانند از طریق لینک زیر نسبت به ثبت نام فرزندان خود اقدام نمایند و در صورت بروز هرگونه مشکل با شماره تلفن 64449 داخلی 1515 تماس حاصل فرمایند.


 ثبت نام در طرح فلورایدتراپی

۱ اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۲۴