9 ماده غذایی مخصوص صبحانه را بشناسید
از مهم ترین دلایلی که متخصصان تغذیه بر خوردن صبحانه تاکید می کنند، مطالعاتی است که نشان می دهد صبحانه موجب افزایش توانایی حل مساله و تمرکز بیشتر در فرد می شود.
ویروس ناشناخته   ZIKA   به سرعت در حال شیوع است
سازمان بهداشت جهانی به تازگی ضمن هشدار نسبت به گسترش بیماری میکروسفالی یا کوچک سریِ نوزادان از احتمال ابتلای سه تا چهار میلیون نفر در قاره آمریکا به ویروس زیکا ابراز نگرانی کرده است.
این بیماری می تواند شما را درگیر نکند اگر ... «H۱N۱» را بهتر بشناسید
آنفلوانزا یک بیماری حاد تنفسی است که در نتیجه عفونت با ویروس‌های آنفلوانزا ایجاد می‌شود. این بیماری، دستگاه تنفس فوقانی و یا تحتانی را درگیر می‌کند و اغلب با نشانه‌‌هایی مانند تب، سردرد، درد عضلانی و ضعف همراه است.
علت ، درمان و پیشگیری از آنفولانزا
آنفولانزا یک بیماری ویروسی است که بخش‌های بالایی مجراهای تنفسی را درگیر می‌کند. این بیماری به‌ناگاه رخ می‌دهد. انفولانزا با سرماخوردگی تفاوت دارد؛ به طور معمول نشانه‌های آنفولانزا شدید‌تر است و بیمار اغلب نسبت به سرماخوردگی زمان بیش‌تری از کار و مدرسه بازمی‌ماند.
آشنایی با بیماری ابولا (Ebola)
بیماری ابولا (Ebola) یک بیماری ویروسی است که از سوی ویروس ابولا ایجاد می‏شود. این ویروس پس از واردشدن به بدن ، نوعی بیماری تب دار و خونریزی دهنده ایجاد می‏کند که در ۵۰ تا ۹۰ درصد بیماران علامت دار به مرگ منجر خواهد شد. البته از ۴ گونه ویروسی ابولا یک گونه تنها به یک ابتلای بدون علامت منجر می‏شود و به مرگ نیز منتهی نخواهد شد.
علائم هفتگانه دیابت کدامند؟
دیابت یک اختلال در سوخت و ساز (متابولیسم) بدن است که در آن یا انسولین به تعداد کافی در بدن وجود ندارد و یا انسولین موجود قادر نیست تا وظیفه خود را به درستی انجام دهد و در نتیجه به علت وجود مقاومت در برابر آن، قند خون بالا می‌رود.
صفحه ۱ از ۶
masonryListGridItem